Продаж ліцензій, рішень, впровадження, підтримка клієнтів

BAS

Впроваджуємо програмне рішення BAS на підприємстві, враховуючи специфіку ведення бізнесу. У нас ви можете отримати ліцензію на використання серверу BAS.
КОНСУЛЬТАЦІЯ

варіації продуктів bas:

BAS Бухгалтерія —

рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.

Детальніше...

BAS Бухгалтерія КОРП —

рішення являється професійним інструментом бухгалтера з розширеними можливостями обліку та додатковою функціональністю в частині розрахунку заробітної плати.

Детальніше...

BAS Комплексне управління підприємством —

рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

Детальніше...

BAS Управління торгівлею —

рішення для управління операційною діяльністю та ведення оперативного обліку торговельного підприємства. Рішення має широкі інтеграційні можливості для створення комплексного інформаційного середовища.

Детальніше...

BAS Роздрібна торгівля —

рішення для автоматизації бізнес-процесів магазинів різних форматів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

Детальніше...

BAS Малий бізнес —

рішення у якому реалізовано усе найнеобхідніше для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній).

Детальніше...

етапи Налаштування програми

Обробка вхідної заявки та дослідження бізнес-процесів підприємства нашими фахівцями.
Виявлення та аналіз потреб замовника.
Створення технічного завдання та оцінка роботи.
Підбір програмного забезпечення.
Доопрацювання конфігурацій при потребі.
Тестування програми та інструктаж персоналу замовника.
Комплексний супровід та моніторинг якості обслуговування.

Переваги роботи з нами

Якість

Ви отримуєте програмне забезпечення, максимально адаптоване під ваш бізнес. Впроваджується сертифікованими програмістами, які ретельно тестують всі доробки системи перед тим, як ви почнете з нею працювати.

Сервіс

Всі ідеї, технічні завдання та доопрацювання узгоджуються з замовником. Необхідну підтримку ви можете отримати в найкоротші терміни.

Швидкість

Наші фахівці у своїй роботі використовують інноваційні технології, тому своє замовлення ви можете отримати без затримок, навіть якщо знаходитесь в іншій частині світу.

CRM-форма з'явиться тут