Реєстрація та обслуговування

Програмного рро

Організуємо вашу взаємодію з держорганами в електронному форматі та допомогу у реєстрації пРРО в податковій, отриманні КЕП для ФОПа і для кожного касира окремо.
Отримати консультацію

Для реєстрації необхідно: 

Вибрати пРРО


Повідомити по об’єкт оподаткування, заповнивши форму 20-ОПП


Заповнити таблицю з необхідними даними


Що ви отримуєте? 

НАШІ ПОСЛУГИ

Реєстрація пРРО

Пакет послуг "VIP"
1000 грн


Налаштування пРРО

В залежності від обраного пРРО

Підтримка пРРО

В залежності від обраного пРРО

КЕП

Вартість КЕП з виїздом спеціаліста на місце
500 грн
Послуга діє на території м. Києва. Передмістя оговорюється окремо.

кваліфікований електронний підпис

Що таке кваліфікований електронний підпис?

Кваліфікований електронний підпис —цеудосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.

Де використовується?

Він робить можливим повноцінний юридично значущий документообіг з державою (звітність, адміністрування податків) та контрагентами (обмін рахунками, актами та ін. первинними документами).

Чи має КЕП юридичну силу?

Кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису.
Якщо організації ведуть електронний документообіг, підписуючи документи КЕП, їх юридична сила визнається автоматично відповідно до закону №2155-VIII.

Переваги роботи з нами

Якість

Ви отримуєте програмне забезпечення, максимально адаптоване під ваш бізнес. Впроваджується сертифікованими програмістами, які ретельно тестують всі доробки системи перед тим, як ви почнете з нею працювати.

Сервіс

Всі ідеї, технічні завдання та доопрацювання узгоджуються з замовником. Необхідну підтримку ви можете отримати в найкоротші терміни.

Швидкість

Наші фахівці у своїй роботі використовують інноваційні технології, тому своє замовлення ви можете отримати без затримок, навіть якщо знаходитесь в іншій частині світу.

CRM-форма з'явиться тут