ОБСЛУГОВУВАННЯ

POS-ТЕРМІНАЛІВ

Наші інженери відновлюють роботу
будь-яких POS-терміналів у строки від кількох хвилин до 1 дня.
Вартість пакету обслуговування

У вас − сучасний бізнес, тож, звичайно, ви підключили послугу еквайрингу та встановили POS-термінал. Ви все зробили правильно.  

А ЯК ЩОДО ТЕРМІНАЛА?

Чи часто він вас підводить? Чи поспішають майстри на виклик? Та й взагалі, чи легко їх викликати, адже таке трапляється, що термінал не працює, а знайти спеціаліста, який має відновити роботу, неможливо, бо за касову частину відповідає один сервіс, за прийом платежів з карток – інший. Всі один на одного перекладають запит, а в результаті проблема залишається вашою, бо не працює – у вас.  

Ми пропонуємо вам таку сервісну підтримку, за якої наші інженери відновлять роботу будь-яких POS-терміналів у строки від кількох хвилин до 1 дня.  

З НАМИ ЗРУЧНО, ТОМУ ЩО: 

Один ваш дзвінок –
і ми вже вирішуємо ваше питання. Жодних відмовок чи відсилань до іншого сервісу не може бути, бо за роботу вашого термінала відповідаємо ми.

Всі ідеї, технічні завдання та доопрацювання узгоджуються з замовником. Необхідну підтримку ви можете отримати в найкоротші терміни.

Наші фахівці у своїй роботі використовують інноваційні технології, тому своє замовлення ви можете отримати без затримок, навіть якщо знаходитесь в іншій частині світу.

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ, БО:

Ми наскільки добре знаємося на роботі POS-терміналів, що створили Смарт Касу, − унікальний Android-термінал, який не має аналогів в Україні. 

Наші інженери – це сертифіковані спеціалісти з величезним досвідом обслуговування POS-терміналів.

Наші працівники не зацікавлені в накопичуванні заявок на ремонт. Їхня мета − налаштувати ваші POS-термінали так, щоб вони не виходили з ладу.

ЩО ВХОДИТЬ ДО ПАКЕТУ ОБСЛУГОВУВАННЯ POS-ТЕРМІНАЛА:

Діагностика
Перепрограмування після ремонту
Налаштування
Консультації персоналу щодо користування терміналом
Оновлення ПЗ
Відновлення роботи POS-термінала дистанційно
Ремонт
Виїзд інженера на місце

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР: 

CRM-форма з'явиться тут