Програмний РРО

Організуємо вашу взаємодію з держорганами в електронному форматі та допомогу у реєстрації пРРО в податковій, отриманні КЕП для ФОПа і для кожного касира окремо

ДОПОМОГА СПЕЦІАЛІСТІВ

Пакети послуг

Підбір пРРО

Безкоштовно

Реєстрація пРРО

1000

грн

Налаштування та підтримка пРРО

В залежності від обраного пРРО

КЕП

500

грн

ШВИДКІ ВІДПОВІДІ

Поширені запитання

Чи потрибно мені отримувати КЕП для використання в ПРРО?
Якщо ви є власником маленького бізнесу ФОП та маєте особистий КЕП, можна використати його в якості відповідальної особи касира.

В разі наявності найманих працівників вам потрібно отримати КЕП на кожного найманого працівника.

Технічно є можливість зареєструвати будь який підпис в якості відповідальної особи касира, але виникає культура відповідальності щодо такої реєстрації. Тобто слід розуміти, що, наприклад, касир буде підписувати свої дії печаткою підприємства або підписом першої особи.
Чи може Смарт Каса використовуватися як пРРО?
Так, застосунок Smart Kassa можна використовувати як самостійний програмний реєстратор розрахункових операцій. Смарт Каса автоматично формує та відправляє звіти у форматі Excel в ДПС, архівує фіскальні чеки, формує чеки та звіти за обраним ФОП. Застосунок готовий до фіскалізації від моменту набуття чинності Закону №1053-1.
Яка офіційна процедура оформлення пРРО?
Оформлювати програмний РРО Смарт каса потрібно, як і будь-який інший пРРО. Для цього необхідно отримати кваліфікований електронний підпис, встановити програмне забезпечення Смарт каси на будь-який зручний пристрій, скласти заяву про реєстрацію програмного РРО та відправити в ДПС через е-кабінет або Єдине вікно подання електронної звітності.
Чому нам довіряють супровід програмних РРО?

Ми постійно на зв’язку і готові допомогти користувачу. Оскільки більшість технічних сервісних служб по ПРРО після 19 годин неактивні, касир у разі форс-мажору залишається один-на-один з непрацюючим реєстратором. Наші клієнти спокійні: вони отримують супровід вчасно і в повному обсязі.

Які умови надання послуг в пакеті "VIP"?

У рамках пакету послуг ціна фіксується договором і не міняється до закінчення терміну дії. Обмежень по кількості консультацій на одну касу немає. Фіскальна звітність наших клієнтів завжди правильно оформлена і конфіденційна.

Переваги роботи з нами

Не продаємо непотрібні вам послуги. Рекомендуємо тільки ті рішення, які здатні зменшити кількість рутинної роботи на підприємстві, підвищити продуктивність та збільшити ваш прибуток.

Якість

Ви отримуєте послуги, максимально адаптовані під ваш бізнес. Впроваджуються вони нашими спеціалістами, які ретельно тестують продукт перед тим, як ви почнете з ним працювати.

Сервіс

Всі ідеї, технічні завдання та доопрацювання узгоджуються з замовником. Необхідну підтримку ви можете отримати в найкоротші терміни. Для нас кожен клієнт − VIP. Ви – пріоритет №1.

Швидкість

Наші фахівці у своїй роботі використовують інноваційні технології, тому своє замовлення ви можете отримати без затримок, навіть якщо знаходитесь в іншій частині світу.